Online Köpek Eğitim Uzmanları İşe Yarıyor Mu?

beyzavc1

Köpek koçu diye bir site buldum. Online hizmet veriyor sizce yararlı mı? Etkisi olur mu ?

5 CEVAP

mrs46

merhaba,
köpek eğitiminden ziyade; köpek sahibi eğitimini mantıklı buluyorum. öncelik, bizim onların dünyasını anlamamız ve ona göre davranış sergilememiz.. bunun için önerim kral köpek ailesi. instagram be youtube ta inceleyebilirsiniz, online olarak ta; her telefonuma aldığım cevaplar konusunda da yıllardır birlikte çalıştığım, güvendiğim ve dost olduğum eğitmen bir çifttir kendileri.

srplzngl

ben de köpeğinizi değil kendinizi eğitmeniz gerekli yazmak için tıklamıştım başlığa ama diğer KKA’lılar benden önce davranmış :)

srplzngl

*köpek arkadaşınızı :D

mrs46

KKA her yerde :)))

TATA4242

:D bu iyiydi