Sokak Kedilerim İçin Hangi Mama

muffincookie

Anket

Golosi(alamayabilrm)
(2 oy)
BonaCibo
(4 oy)
Friskies
(2 oy)
başka mama önereceğim
(1 oy)
Toplam (9 oy)

Sizce aşağıdaki mamalarda hangisi sokak Kedilerim için daha iyi?

(başka mama önerevğim derseniz 16-18 TL arası yazarsanız sevinirim 18 biraz zorlar ama isterseniz yazın.kg 20 alma ihtimalim yok)

11 CEVAP

LadyAndCat

Friskies’de de daha fazla et var arkadaşlar :))
%20 rehidre et ve hayvansal ürün içerir.

LadyAndCat

MuffinCookie
Sokaktakileri beslemeye çalışıyorsanız en uygun mamaları seçebilirsiniz:)
Aç kalmalarından 10 kat iyidir.
Bugünlerde tüm restorantlar kapalı mâlumunuz. Gücünüz hangi mamaya yeterse onla besleyin.
Yeter ki besleyin. Tebrik ederim:))

bmcat

BonaCibo Kitten.

muffincookie

İçeriklerinde ekleyeyim :

-Golosi

Ürünün İçeriği: Et ve et ürünleri (%28 tavuk eti ve hindi eti), tahıllar (%4 pirinç), kanatlı yağı (%4.6 kanatlı yağı) ,bitkisel orjinli türevler (0.5% Arbocel® selüloz lifleri, 0.1% hindiba otu inülini), mayalar (0.5% bira mayası), mineraller , deniz kabukluları(0.005% yeşil kabuklu midye tozu - Perna canaliculus).

-Friskies

Mamanın İçeriği:
Tahıllar (% 20), et ve hayvansal türevler (% 4 et, % 4 tavuk), bitkisel protein ekstraktı, yağlar, katkı maddeleri, mineraller, maya, sebzeler (% 1,00).

-BonaCibo

İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%42), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

muffincookie

Bilmem ne renkli taneler %4 et içerir friskiestada var.Ya golosi ya friskies alacağım o zaman. sağolun

muffincookie

Birde friskes hangi ülkede üretiliyor?golosi alırsam İtalya'da üretildiği için sıkıntı çıkar mı

muffincookie

Kompozisyon: Tahıllar, Et ve hayvansal türevler (% 10 *), Bitkisel protein özleri, Bitkisel yağlar ve hayvansal yağlar, Bitkisel kökenli türevler, Mineraller, Mayalar.

  • min.% 20 rehidrate et ve hayvan türevlerine eşdeğerdir. % 4 sığır eti, min. % 4 tavuk ve min. % 0.5 karaciğer; % 1.6 susuz dana,% 1.6 susuz tavuk ve% 0 /% susuz karaciğere eşdeğerdir.

Friskies içerik buymuş.Resmi siteden.@LadyAndCat haklıymış bu konuda yani.Bu yüzden friskies ya da golosi.BonaCibo'da et yok ama yinede fiyatına göre çook iyi bir mama.Fakat MyStic,golosi ve friskies mamaları bu konuda ileride.S

LadyAndCat

Muffin Cookie
Bona Cibo’da hiç et yok.
Bu yüzden Friskies önerebilirim.
Az da olsa içinde et var.
Golosi için kendinizi zorlamayın.

LadyAndCat

Ülkenize gelen Friskies , Macaristan’da üretiliyor.
Macaristan , Polonya, Çekya gibi ülkelere ve ülkemize geliyor.
İngiltere’deki isimleri Go Cat :))

Golosi - İtalya’da üretilmiyor.
golosi-pet.com
İletişim :
Mopsan Veteriner Ürünleri
S.S Maltepe Küçük San. Sit. Küçükyalı İş Merkezi C Blok No: 6 Küçükyalı,İstanbul.

muffincookie

Friskies Somonlu 1.7 kg ve Friskies Sığır Etli 1.7 kg olmak üzere 3.4 kg kuru mama alacağım.

muffincookie

Burda friskies mama pek önerilmiyor.Hatta hiç.Bende bi cazeım.Başka mama önerecek arkadaş yok mu pls?