Yavru Kedimi Tasmayla Dışarı Çıkarmalı Mıyım

Beysgul

Sürekli evde kalmasını istemiyorum ama kaçmaya çalışır mı da bilmiyorum henüz hiç çıkarmadım ama gezmesini ve hava almasını istiyorum, çıkarsam nasıl olur?

19 CEVAP

denizvepamuk

ama kopekler yoksa çıkarın derim

denizvepamuk

ayakları için minik minik pontifer var onlardan ala bilirsiniz

Beysgul

Kopek muamelesi yapmak derken, kopeklerdeki amac ne bilmiyorum ama benim amacim kacmamasi olurdu, kotu bi sey gibi soylediniz o zaman kopeklere de esir muamelesi yapilmamali

Sakai41

benim akrabam camı açıyor kedi gidip dolaşıp geliyor ama yaşı var oncesinde nasil yaptar bilmiyorum