Ginepig Yemi

Shaco

Anket

Jungle Touch
(1 oy)
Vitekraft Menü
(5 oy)
Toplam (6 oy)

İçerik olarak nerdeyse aynılar deneyenler yardım edebilir (Ginepig Yemi)

17 CEVAP

PandAiluroSena

O zaman ben bunu baya erteleyeyim, zaten evde uc kedi var su an, iki tanesine odamda bakiyorum yataklari kum kaplari falan ev zaten kucuk. Kismet olursa koy evine tasinmayi dusunuyoruz, tasindigimiz ev cok odali olursa bir odayi onlara ayiririm. Ayrintili bilgiler icin cok tesekkurler shaco ve lwb eger bir gun alirsam size danisirim :)

Shaco

ürkekler ama sevdiği şeylerle alıştırabiliyor kolayca başta kediyle olumlu alıştırılırlarsa bir sıkıntı çıkmaz bence ben düzenli aralıklara köye geliyorum orda onları bahçeye salınca bir güzel otluyorlar :) malzeme bence yaratıcılağa bağlı ben çoğu malzemeyi satın almadan yaptım kemirme oyuncağı yuvaları felan o kdarda fazla masraf yapmıyorlar (kedi köpeğe kıyasla) bence ama rutin beslenmeleri biraz zorlayıcı C vitamini ihtiyaçları yüksek ondan baya bir sebze meyve tüketiyorlar sağlık sıknıtıları çok yok dişleri ve tırnakları 1 yada 2 ayda bir kısmen kestirilmeli ve yuvalarını haftada bir kere değişim gerkiyor sorumluluk gerektiren bir hayvan eğer tam anlamıyla bakabilecekseniz tavsiye derim :)