Çok Soru Soracağım Hazır Olun

kubraykin

öncelikle herkese merhaba, kedim 4 aylık ve az önce yerde bulup yakaladığı bir böceği yedi engel olmaya çalıştım fakat olamadım umarım böcekten bir zarar gelmez. ayrıca benim kedim kuru mama pek sevmiyor tavuk cok seviyor ama veteriner tavuk yedirme iyi gelmez dedi neden kedilere tavuk iyi gelmez anlayamadım. çok sevdiği için iki güne bir veriyorum. ayrıca kedim bana karsı değil ama eve gelen tanımadığı insanlara karşı cok korkak kucagımda olsa bile biri geldiği zaman hemen beni cırmalayıp kaçıyor bu zamanla geçer mi?

6 CEVAP

kubraykin

bu tüy dökme işini öğrendiğim iyi oldu o an kedicik zaten huysuzdu diye bir an önce veterinerden cıkarma derdine düşüp neden diye soramamıştım :) tişikirlir

kubraykin

zamanla alışıyorlar demekki minnoşlar
çok tesekkürler :)

Badems

Benimki de kara sinek yemisti insallah sikinti olmuyordur :) Tavuk kedilerin tuylerini dokuyor, cok vermemeye calisin iki gunde bir cok fazla. Yavru oldugu icin olabilir korkakligi, cok ustune gitmeyin. Bizimki evin zili caldigi anda koltuklarin arkasina kaciyor, sonradan cikip ya sevdiriyor ya da bir kosede kaliyor yine.

patkam

Benim kedilerimde kara sinek gibi şeyler yiyorlar öldürdükleri zaman kedilerimin yemesine izin vermiyorum. Ama yedikleri zaman bazen benim kedilerim kusup öksürüyorlar:(
Bizim veterinerimizde söylemişti tavuk iyi gelmez diye....
Bizim küçük kedimizde misafirlerden uzak onlardan kaçıyor ama bilemeyeceğim alışırmı diye ama büyük kedim misafirlerden hiç korkmuyor:)

DumanBey

Benim Kedimde sürekli yapalayıp sinek yiyor ama simdiye kadar hiçbirşey olmadı... :))

kubraykin

Sormayın DumanBey sabah kalktım hamam böceği yakalamış ya sen daha yavrusun yavru ben bile korkuyorum ondan sen oynuyorsun dedim :D