Kedim Nefes Alamıyor Gibi Ses Çıkarıyor

melikeursn

Kedim nefes alamıyor gibi ses çıkarıyor yemesinde icmesinde ya da tuvalete çıkmasında hiç bir problem yok ama sürekli böyle ses çıkarıyor veterinere götürdüm 3.kez iğne yapıp gönderiyorlar ne yapicam bilmiyorum

3 CEVAP

lwb

Başka bir hekime götürmenizi tavsiye ederim, bir çok sebebi olabilir

LadyAndCat

Astımı olabilir veya akciğerlerinde bir sorun. Yanında sigara içmeyin, tozlu ortamda kalmasın, çiçekleri uzak tutun, ağır parfüm sıkmayın...

Akciğerlerine röntgenle bakılmasını öneririm