Üşütmüş Hamster?

Cathorn

Evin derecesini yüksek tutmaya çalışsam da hamsterim bir şekilde üşütmüş sanırım, burnundan hırıltılar değişik sesler geliyor ve daha uzun süre uyuyor, Bir veteriner var hamsterim hakkında bilgi aldığım ama gündem malum veterinere götürmem çok zor, onu aradım üşütmüştür dedi sıcak tut ve azıcık sıcak süt içir dedi. Kalorifer peteğine daha da yaklaştırdım, bir kaç çay kaşığı ılık süt içirdim, yatağına pamuk peçete falan sıkıştırdım hırıltıları yumuşadı, ama başka yapabileceğim şeyler var mı onu sormak istemiştim

3 CEVAP

Cathorn

uup

Shaco

hamstlar üşütmeye meylillidir özellikle üşütmeye bağlı ishallere ondan bu konuda dikkat et

Shaco

ve bu ishaller ölümcül olur