Köpeğinin Tüyleri Erken Yaşta Beyazlaşan Var Mı Arkadaşlar?

omurr

5 YAŞINDA GOLDEN RETRİEVER KÖPEĞİM VAR..3 YAŞINDA SIRT VE YÜZ TÜYLERİ BEYAZZLAŞMAYA BAŞLADI..VE ŞU ANDA ARTMIŞ DURUMDA..BENZERİ OLAYI YAŞAYAN SEBEBİNİ VE ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VAR MI ACABA?

1 CEVAP

Dila2003

Merhabalar, bizimde bahçede beslediğimiz siyah bir kedimiz var, onunda tüylerinde beyazlanma olmuştu 5 aylık falandı ara ara beyazladı tüyleri veterinere sorduk büyüme evreside tüy renklerinde değişim olur normaldir demişti. zamanla geçti bu durum