Köpeğime Kilo Aldırma

beyzavc1

Köpeğime kilo aldırmak istiyorum. İki mama kullanarak daha mi kolay olur sağlıklı kilo alması ya da öneriniz var mı

4 CEVAP

Siyammm

İki mamayı karıştırınca köpeğiniz daha çok yemeyecek. Kısırlaşınca kilo alma eğilimi oluyor. Kaliteli mama kullanın. İştahı yoksa ara sıra yaş mama verin afiyetle yer

Sizinkinde ise yarar mı bilemiyorum ama benimki, kilo aldırma amacı olmadan, sadece kuru mamasını düzgünce yesin diye pirinçli tavuk haşlayıp püre yaparak mamasına kattığımda 1 ay gibi kısa bir sürede 0.5 kg.ya yakın almıştı. Sonra bu püreyi yavaş yavaş azalttım. Şimdi normal seyrinde. Belki işe yarar bi deneyin isterseniz.

Alaracatlover

Yaş mama kilo aldıran bir besindir ayrıca pro plan da duyduğuma göre kilo alımı sağlıyormuş. Benim en iyi kilo alma gelişme yönteni olarak yal bilirim:)

Alaracatlover

Köpeğiniz Maltese zorlamayın küçük ırklar kiloyu kaldıramayabilir.