Kedimi Yıkamalı Mıyım

Kuzucansu44

Kedimi 1,5 ay önce barınaktan sahiplendim. Son zamanlarda biraz kötü kokuyor gibi. Yani böyle sokak kedisi kokusu gibi. Şuan 3,5 aylık 4,5-5 aylıkken yıkayabilirmiyim! Benim 2 kedim daha var onları yılda 2 kere yıkıyorum

9 CEVAP

Anonymus552223

Havalar ısıninca yikalmyabilirsin, kafasini yikama kulagina du kacirma. Ve asiri tepki verirse yikama. Ama sokak kedisi gibi kokmak nedir? Biraz huylandiniz bence. Sokak kedilerim bile kokmuyor benim

Linsenpai

Kedi parfümleri var. Onlardan da kullanabilirsiniz yıkamak yerine.

anjelik123

Kediler kendilerini temizliyor sürekli yıkamak yerine pudra kullanabilirsin

Kuzucansu44

Pudra da kullanıyorum zaten.

anjelik123

İşe yaramıyorsa biraz büyüdüğünde yıkayabilirsiniz

sarmanbirkedi

Sokak kedisi kokusu?

Anonymus552223

Kedi parfumu vs cok saglikli seyler degildir bence.

nsnci

Elime biraz su döküp kedinin göbüşüne sürüyorum göbeği ıslanınca her yerini temizliyor

Kuzucansu44

Sokak kedisi kokusu derken onlar heryere giriyor ya bazen koku oluyor ondan bahsediyorum. Sudan çok korkuyor, patileri toprak olunca patilerini yıkamıştım, yıkamayayım ozaman. Diğer 2 kedim de suyu sevmiyor ama aşırı tepkileri yok