Kuzulu Mu Tavuklu Mu?

muffincookie

Anket

Kuzulu
(12 oy)
Tavuklu
(8 oy)
Toplam (20 oy)

Sokak kedilerine BonaCibo alıyorum.En son Micho ve Kuzulu almıştım.Hala var biraz.Bidahaki siparişte tavuklu BonaCibo mu kuzulu mu?(BonaCibo Tavuklu yuvarlak tane mi 2 çeşitten biri?)

7 CEVAP

sarmanbirkedi

Felicia öneririm o bantta. Ya da onlar arasından reflex. Ayrıca her ne kadar kuzulu yemiş olsalar da yine kuzulu öneririm. Micho tavuklu ya her ikisi tavuklu olmasın diye.

muffincookie

Birde bir seferlik farklı bi mama vermek istiyorum.Petlebi'den alacağım.Croque,Jungle,Reflex aklımda.Reflex pek emin değilim.Bu sitede 1.5 kg'si 25 TL civarı mama var mı?Sadece 1 seferlik alacağım sürekli BonaCibo sıkılmasınlar

muffincookie

Felicia biraz fazla.Jungle ve Felicianın içeriğide aynıymış.12 - 15 kg alamıyorum.1.5 kg en fazla ya da 2 kg.Reflexte çok tahıl var gibi.Mısır buğday v glüten.Jungle ve croquede bu kdr yok.

muffincookie

Başka yorumu olan yok mu?Kuzu mu tavuk mu?

Mothercat

Reflex almanı önermem onun yerine bonacibo en iyisi genelde kediler tavukluyu daha çok seviyor ama tabi sokaktaki canlar olduğu için aç oldukları için iki çeşit de onlar için bayram.Bu arada Allah razı olsun sizden :)

muffincookie

Sanırım Tavuklu alacağım.Şuana kadar hiç tatmadılar.Diğer sipariş dede kuzulu ve kitten alırım

TATA4242

Tavsiyem kuzulu almanız ve Hipoalerjenik kitten&mother olanı tercih etmeniz.İçerik,analiz ve vitamin değerleri açısından,gayet başarılı.