Kızgınlık Dönemi

Sumeyyet

Arkadaşlar şuan saat sabah 6 hala uyuyamadım kedim yüzünden kızgınlığa girdi tamamen eve idrarın püskürtüyor bizi uyutmuyor miyavlayarak şuanda ülkemizde corona nedeniyle veterinere götüremiyorum by süreçte ne yapmalıyım?

6 CEVAP

Tikos

Bu surecte yapacak hicbirsey yok yani biz geceleri kedimi onun cok sevdigi bir odasi var orayakoyuyorduk orada uyuyunca daha sakinlesiyordu ancak oyle bir cozum getirebilursiniz

psabrk

Benimkide kızgınlıkta ama artık işemiyor önceden sürekli işiyordu ilk işiniz işediği yerleri bir şekilde kapatmak eşya koymak tekrardan oraya gitmemesini sağlamak işediğindede sirkeyle silerseniz direk kokusu kalmayacağı için tekrar yapmayacaktır.

psabrk

Benimkide kızgınlıkta ama artık işemiyor önceden sürekli işiyordu ilk işiniz işediği yerleri bir şekilde kapatmak eşya koymak tekrardan oraya gitmemesini sağlamak işediğindede sirkeyle silerseniz direk kokusu kalmayacağı için tekrar yapmayacaktır.

Sumeyyet

Evimiz küçük öyle ayrıtten sevdiği bir odada yok

Sumeyyet

Sirkeyi deneyeyim

anjelik123

Oyun oynatarak geçirebilirsiniz gündüleri oyun oynatın bolca akşamlarıda uyusun