Kedim İçin Yaş Mama

BenNisa

Kedim için internetten yaş mama alacağım. Fakat hangi markayı sever, hangi markayı sevmez bilemiyorum. Şu anda sepetimde Animonda, Schesir ve Nutri Feline var. Fakat daha fazla seçenek olsun istiyorum, minnak belki bunların hiçbirini yemez. Ama gidip de kalitesiz bir yaş mama almak istemiyorum. Sizin bana önerebileceğiniz, kaliteli bir yaş mama var mı?

4 CEVAP

minky

Hangi site?
Alabileceğiniz güzel yaş mamalar şunlardır :
•Me-O(en sevdiği yaş mamaydı)
•Schesir(denemedim)
•N&D(kedim yemedi)(köpeğim yedi)
•Nutri(denemedim)
•Naturea(iştahla olmasa da yedi)
•GimCat(severek yediği mamalarda biri)

Aklıma şimdilik bunlar geldi.

BenNisa

Hep si burada sitesinden alacağım yaş mamaları.

LadyAndCat

Merak etmeyin sever neden sevmesin :)
Seçtiğiniz ürünler iyi...

Mothercat

Animonda güzel bir yaş mama benim kızım iştahla yemişti ayrıca içerik olarak güzel de bir mama.Onun haricinde Nutri Feline de almıştım onu da çok sevdi o da yine içerik olarak iyi özellikle zeytinli olanına bayılmıştı çünkü zeytini çok seviyor :) Schesir ise hiç almadım ama merak ediyorum çok övülüyor.Onun haricinde Vitakraft yaş mama var o da çok güzel ben her çeşidini almıştım ve kızım çok sevmişti içerik olarak da gayet güzel araştırabilirsiniz.Proplan da iyi ama benim kız pek iştahla yemedi.ND'nin de balıklı yaş mamasını almıştım içerik olarak güzel ama aşırı kötü kokuyordu kedim sevdi ama ağzında günlerce koku vardı bir daha da almadım.ancak benim kızın en sevdiği Club4Paws Pouch bu sitede mevcut araştırabilirsiniz içeriği çok iyi ve kızım çok seviyor hemde uygun fiyatlı alıp deniyebilirsiniz umarım yardımcı olabilmişimdir :)