Köpeğim Ben Bahçeye Çıkmadan Tuvaletini Yapmıyor

Kuzucansu44

6 gün önce 2 aylık bir köpek sahiplendim. Tuvalet eğitimi var ama tuvaletini tutuyor. Yani ben ne zaman bahçeye çıkarsam o zaman çıkıp tuvaletini yapıyor onun dışında asla yapmıyor. Neden?

3 CEVAP

anjelik123

Siz yanındayken kendini güvende hissediyor olabilir bi aralar benimkide öyle yapıyordu şimdi alıştı

golgekaya

bizimki de kucukken oyle yapiyordu ilk ogrendigi zamanlar cunku biz mesela pedine yapinca tebrik edip seviyorduk odul mamasi veriyorduk o yuzden bizim gelmemizi bekliyordu nasil dogru yere cis yapmayi basardigini gosterebilmek icin :) hala tuvaletini yaptiktan sonra gozumuzun icine bakip bir tebrik istiyor :)

Kuzucansu44

O sorunu çözdük biz. Ama yinede cevabınız için teşekkürler. Sanırım benimkide onun için yapıyordu çünkü bende ödül maması veriyordum