Kedim Korktu

dilaraaxing

Merhabalar.

Kedim şu anda kulak uyuzu ve uyku arasında ilacını sürerken birden hiç olmadığı şekilde korktu. Hırçınlaştı, uzak durmaya başladı. Ortama karşı güvenini kaybetmiş şekilde tavırlar sergiliyor ve bugün ağzına ne mama ne su sürdü. Kapalı kum kabına bile saklanmayı denedi bir ara. İlk defa böyle bir şey yaşadığımdan tüm bunlar korktuğu için mi yoksa başka bir sebebi mi var anlamakta zorluk çekiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

dilanuzun

Yalan söylemeyeyim pek bir fikrim yok ama bu gibi iştahsızlık durumlarında bir veterinere gitseniz iyi olur. İşinizi garantiye alın ve bir veterinere gidin :)