Tuvalet Egitim

Hknfly

Mrb kizim mia evde pedine tuvaletini yapıyordu ama son iki gündür hem pede hem ped disina yapiyor sadece cişini sert bir ses tonuyla hayır diyorum yüz vermiyorum ilgilenmiyorum ama nafile pedine yaptığı zaman ödüllendirdim ne oldu birden tuvalet alışkanlığı değişti nasıl davranmaliyim ne yapmaliyim bu konuda tecrubeli olanlardan fikir alabilirmiyim?

9 CEVAP

Hknfly

Teşekkür ederim tuvalet düzenimiz çok iyi di inşallah yine duzelir☺

minky

Kedi değil köpeği var arkadaşın.Pomerian cinsi.Bence pedi köşeye bi yerekoyun ve oraya yaptığında ödüllendirme ye devam edin.

poughkeepsie

Güncel

Siyammm

Ped uluorta yerdeyse yapmaz bizim gibi mahremiyet istiyorlar :)
Çişini kakasını yaptığı yerler için sirkeli su kullanın kimyasalların içindeki amonyak kokusu aynı yere yapmaya teşvik eder. Pede bir kere yaptıysa bir daha yapmak istemiyor olabilir

Siyammm

Kediler ceza sisteminde çok başarılı değil.

Hknfly

Tuvalet alışkanlığı çok iyi di son bir haftaya kadar büyük ve küçük tuvaletini pede yapıyordu eve hiç yapmadı ama suan sadece büyük tuvaletini pede cişini her yere yapıyor pede asla çiş yapmıyor birden değişti huyu

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece

Hknfly

Ve çok ilginçtir gunde bir ogun yemek yiyor mide çok küçük ve hassas fazlası yasak benim kızım yemek yiyor gündüz asla kaka yapmıyor gece saat 3gibi 4 gibi yapiyo rgece