2 Erkek Kedi Ciftlesmesi?

incgny

2 tane 9-10 aylik kardeş kedilerim var ve ikiside erkek kisir degiller sokaga da cikarmiyorum biri devamli digeriyle ciftlesmeye calisiyor digeri de bunu oyun saniyor :/ bu durum icgudusel mi ve bunun bi zarari olur mu ikisi icinde?

12 CEVAP

Siyammm

İçgüdüsel bir hareket hormon seviyeleriyle alakalı olabiliryor geçen biri kediler eşcinsel olurmu diye konu açmıştı hatta. Kısırlaştırın bisürü faydası var kısırlaştırmassanız evden kaçar.

ZehraBulutt

Etrafta dişi olmayınca erkekle çiftleşmeye çalışabiliyorlar, bir zararı olmaz.

kayrae

saygı duymak lazım :)

LadyAndCat

İnci Hanım,
Kedilerinizi kısırlaştırmanızı tavsiye ederim. Yazık gerçekten. Kıyamam.
Belediye’nin veterineri mutlaka vardır.Lütfen bu konuda yardım alın.
Maddî durumunuz iyiyse özel kliniğe de götürüp kısırlaştırmalarınızı yaptırabilirsiniz..

Bizimki de zamanında yastığa kola bacağa evdeki herşeye yapmıştı

nidaxu

benim de 2 dişi kardeş kedim vardı biri kızgınlığa girdiğinde diğeri üzerine çıkıyodu neyseki çok geçmeden kısırlaştırdım ikisinide zaten daha da kızgınlığa girmedikleri için öyle bişey yaşamadım

mettus

benimde 2 tane sahiplendiğim erkek kedim var.biri daha küçük kısırlaştırmadım büyük olanı kısır.fakat hala çiftleşmeye çalışıyor diğeri ile
dilanuzun cinsel tercihinizi böyle bir yerde nedenvurgulamak istediniz üstelik 2. mesajlada imzaladınız anlayamadım.D

incgny

Haha ben de oyle dusunuyorum fakat ozellikle bir tanesi bunu deneyince sasirdim ????

dilanuzun

Daha önce ''kedilerde eşcinsellik görülür mü'' diye bir soru sormuştum. O sorudan sonra iyice araştırdım. Birçok hayvanda da (penguen mesela) eşcinsellik görülebiliyor. İnsanlarda da, hayvanlarda da tamamen içgüdüsel bir durum. Tercih değildir.
Alışın her yerdeyiz ????‍???? ????

incgny

Hahaha evet soru soruyormusum gibi olmustu ama anlasilmis.oyle yada boyle kedi benim kedim hayatimiz degismedi :D

incgny

Cevaplariniz icin tesekkur ederim yazin kisirlastiracagim ikisinide zaten sadece bu durumu ogrenmek istedim. :3

dilanuzun

Emoji kabul olmuyormuş şimdi farkettim. Siz orda soru işareti yerine gülücük ve gökkuşağı bayrağı var kabul edin :D