Mama Degisikligi Yaptim Ama Bir Kac Gundur Yemesini Bekliyorum Fakat Cok Yediginde Hemen Kusuyor

Cigdem50

Merhaba.terrier oglum icin daha onceleri acana kullaniyorduk .son mamasini nd aldik fakat yemiyor.cok az denedi ama hemen kustu .ne yapmaliyiz?

3 CEVAP

seydaisik

Mama değişikliğini bir anda yaparsan midesinde sorun olur. İlk 3 gün eski mama 4/3 yeni mama 4/1 vermelisin . Sonraki 3 gün 4/2 eski mama 4/2 yeni mama. Sonrası 3 gün ise 4/1 eski mama 4/3 yeni mama 10. Günden sonra yeni mamaya tamamen geçebilirsin

seydaisik

Mama değişikliğini bir anda yaparsan midesinde sorun olur. İlk 3 gün eski mama 4/3 yeni mama 4/1 vermelisin . Sonraki 3 gün 4/2 eski mama 4/2 yeni mama. Sonrası 3 gün ise 4/1 eski mama 4/3 yeni mama 10. Günden sonra yeni mamaya tamamen geçebilirsin. Kusmuğunda hazmedilmemiş tane şekinde mama varsa o bir anda çok yediğindendir

Cigdem50

Tesekkur ederim birde bu sekilde deneyelim.