Kedim Bir Şeyleri Koklarken Hapşırır Gibi Ses Çıkarıyor

Tugce777

Merhaba scotishfold bir dünya güzeliyle yaşıyorum bir şeylerle ilgilendiğinde ve ya kokladığında "pıssık" tam olarak çıkardığı ses :) hapşırır gibi oluyor , nedeni nedir? Astımı olması mümkün mü?

5 CEVAP

Kedi0babasii

derin soluklarla koklayınca minik burunlarına toz kaçtığında bunu yapıyorlar :)) herhangi bir hastalığından değil korkma :)

Tugce777

Teşekkür ederim :) acaba cinsinden mi kaynaklı diye düşünüyordum bende içim rahatladı ????????

anjelik123

Benimkilerde yapıyor ben burunları basık olmasına yönelttim koklamak için iyice yaklaşıyorlar ve kokuyu aldığında o sesi çıkarıyolar :D umarım bu kötü bişey değildir

Sumer_Gzgb

Bizimki de yapıyor. Evi her gun supurdugum zaman hapşırmasi kesiliyor belki bir kere falan hapşırıyorsa hapşırıyor ama bir gun bile süpürmesem hapşırmaya başlıyor

Tugce777

Yok günde 1 kere değil saçımı gelip kokluyor mesela pıssık diyor oyuncağıyla oynarken koklayıp pıssık diyor çenesinin altını severken yine yapıyor sanırım gıdıklanıyor burnu ????????‍♀️ :)