Kedim Huysuz

Maskesmom

Arkadaşlar 11 aylık kedim bir sonraki ay yaşına girecek bu yüzden bir yaş mamasi ile yavru mamasini karıştırdım alissin yeni mamasina diye. iki gündür bizden kaçıyor ve her şeyden korkuyor hiç böyle yapmamıştı. Yemek de yemiyor kabından taze koysam bile, içine vitamin sıkınca yiyor anca. Su içiyor iyi bir şekilde tuvaletede pek gitmiyor, uykusu her zamanki gibi aynı ama hevessiz ve huysuz dediğim gibi her şeydende korkar oldu, ne yapmalıyım? Lütfen yardımcı olun.

3 CEVAP

Serhatsmsk

Doktorunuza danıştınız mı?

Maskesmom

Hayır henüz danışmadım, pazar günü aşısıni yaptirmak için gidicez o zaman yüz yüzeyken söylemeyi düşünüyorum, geç mi olur sizce?

Gözlemleyin pazar günü biraz geç aşıdan öncede veteriner kedinin ateşini kontrol etsin