Haşlanmış Tavuk Yada Ciğer Vermek Zararlı Mı?

Gzmylmz

Veteriner ile görüşmemde haşlanmış tavuk yada ciğer vermemin çok yanlış olduğunu söyledi. Sadece kendi mamasını yemeliymiş. Gerçekten anlamıyorum ne gibi bir zararı olabilirki?

7 CEVAP

sarmanbirkedi

Hiçbir sorun yok sadece elindeki mamayi satmak için kedi bu yani tavuk,ciğer yemeyecek de ne yiyecek. Beni mi yesin allah allah

Siyammm

Safa yatıp veterinere sorun ;
Bu kediler evcilleşmeden önce kendisine mama mı yapıyordu ?

Linsenpai

Haftada bir iki kere aşırıya kaçmadan verebilirsiniz. Çok besleyici ciğer, tavuk vs kediler için özellikle gelişim çağlarında. Hatta çoğu kişi ıslak mamasını tavuktan kendi yapar. Ama sürekli verdiğinizde bazı kediler onun dışında başka mama yemiyorlar inattan :D ona dikkat etmek lazım

Veterinerler öyle diyor genelde hiç bir zararı olmaz her hafta verebilirsiniz tuzsuz ama

Siyammm

Ciğerin fazlası zararlı tavsiyem tadımlık verin kemiksiz olduğu sürece tavuk felan verebilirsiniz sorun yok

Zeynepulku

Ben kedime ciğer veriyorum tavuk veriyorum hindi veriyorum. Su ana kadar hic problem yasamadim. Hatta yas mamasını ciğerli tavuklu kendim yapıyorum çok da güzel yiyor. Siz bence iyi bir veteriner hekime gidin :)

anjelik123

Verin hiç bir zararı olmuyor balık bile verebilirsiniz kedi bu doğasında olan bir şey fazla dozunu kaçırmadan verdiğiniz sürece hiç birşey olmaz