Ucuz Mama

Ucuz köpek maması önerir misiniz?Küçük pakette 3 kg den fazla değil.Kalitesi önemli deği ucuz olsun yeter.Sokak köpeklerinin aç kalmasından iyi

15 CEVAP

Fena değilmiş.NewDog var 1x5 30 tl.Ayretten aro var 3 kg 29 tl.

Goody yerler mi ki?

15 kilo mama saklayacak yerim yok ve ailem izin vermiyor.Kedi maması bile böyle alıyorum.Aro ve newdog yorumlar iyi aro 5 yıldız almış ama işte.

Shot17

Migrostan alıp veriyorum sokakta ki canlara genelde uygun oluyorlar. Ayrıca akvaryumculardada açık satanlar var onlarda uygun oluyor istedıgınız kadar alabiliyorsunuz

LadyAndCat

15 kg’lık paketler daha uygun oluyor fiyat olarak ve uzun süre gider...
Migros’tan baktım:
Bütçenize uygun bunları buldum.
•Bonnie Yavru Köpek Naması 2,5 kg
50 lira.
•Buddy Puppy Yavru Maması 2 kg
35 lira.

Bunlar naı?

Anonymus552223

Biraz daha para verip 60 tlye falan 15 kiloluklar var ama onlar da iyice mi kotudue bilemem

https://www.***********.com/new-dog-ekonomik-kopek-mamasi-1-kg-x-5-adet-pm-HB00000FGJ8F

https://urun.***.com/kuru-mama/aro-kuzu-etli-yetiskin-kuru-kopek-mamasi-3-kg-P300697020

birinci site hburada ikinci site ***1

Anonymus552223

Goody cok kotu bir marka ama burada da belediye yeni kopekler getirip atmis. Normalde mahallemizin kopekleri besleniyordu. Ama cogaldilar. Goody alip versem mi?

Anonymus552223

Bilemiyorim ama 3 kilo kopeklere 3 gun gitmez. 15 kiloluk almaya calisin

Sokak Köpeği maması diye satılan migrosta goodydi sanırım eğer oysa yemediler çünkü.Aro ya da newdog var ama...

LadyAndCat

Kaç köpeği besleyeceksiniz bilmiyorum ama 3 kg mama büyük 1 köpeğe 1 ay ancak gider.
Bence siz 15 kg’lık alın sokaktakiler için alıyorsanız.
Yine Migros’ta
Joker Köpek Maması 15 kg 100 TL.
Yorumlara baktım gayet iyi. Köpekler severek yiyormuş.
Beğenenler fazlaca.
Ucuz mama bakıyorsunuz ama ucuz deyince çok ucuz olunca da kalitesiz berbat bir şey oluyor elinizdeki ve hayvanlar yemiyor.
Goody mamanın kedi için olanını kediler yemiyor açıkçası. Almayı düşündüğünüz mamaların internetten mutlaka yorumlarına bakın...

LadyAndCat

Valla insanın niyeti yeter ki iyi olsun:) Dünyayı iyilik ayakta tutuyor.
Ailenizin de size kızması için bir sebep bulamıyorum. İnsanın bencilliği tüm insanlığın sonunu hazırlıyor. Kendi dışında birisini sevebilmek, duygularını anlamaya çalışmak yani empati yapabilmek eşsiz. Hayvan sevgisi de paha biçilemez. Herkes farklı mutlu olur. Kimi kendini düşünür gezer yer içer, kimi de cebindeki 3 kuruşla sokaktaki canlıları düşünür.
Benim de mama saklayacak yerim yok normalde ama ayakkabılığın orda tutuyorum koca mamayı:)
Sen yeter ki iste hiçbir şey önünde duramaz!