Annemi Nasıl İkna Edebilirim?

kedi sahiplenmek istiyorum ama annem bu konuya hep olumlu bakmıyor nasıl ikna ederim sizce?

23 CEVAP

annem hayvanları çok sever ama sadece sever yani çok titiz olduğu için kıl tüy vb şeyler için hassas onuda konusup halletmeye çalışıcam

yaseminkurt

Rulo olarak tüy toplayıcılar satılıyor diye biliyorum onları tüy toplamak için kullanabilirsiniz.Zaten kedi çok temiz bir hayvan annene iyice izâ et anlayacaktır

yaseminkurt

Yinede araştırmanı tavsiye ederim daha önce hiç kullanmadım bende

tamam bilgi verdiğiniz içi herkese çok teşekkür ediyorum

Haysevcagla

Bence ikna olmayacak gibiyse boşuna alma çünkü bağlanıyorsun annen istemiyor sıkıntı oluyor ama kediler çok temiz hayvanlar inşallah ikna olur

MarlaGrey

Bizde 9 yıldır istiyoruz ve sonunda sahiplendik.İkna etmek için ona neden kedi istemediğini sorun biz öyle yapmıştım annemde etrafı tırmalar diye istememişti bizde bunun cevabını verdik ve bunun sorumluluğunu kaldırabileceğime inand8rdık zaten anneniz üzüldüğünüzü görünce size kıyabileciğe düşünmüyorum inşallah ikna edersiniz. :-)