Kedi Irkı

patiii122

Kedimin kimliğinde scottish yazıyor :D ben pek bilgili almadım açıkçası sadece kedime aşık oldum aldım alalı 3 ay oldu yeni yeni öğreniyorum scottishle alakası yok bizim kızın :D bi sorun olur mu o yazan ya

2 CEVAP

patiii122

Almaya babamı yolladı şehir dışından getirttim kediyi ben yoktum orda sadece kediyi alayım kafasındaydım zaten çok yalancı birisinden almışım yazık kızım neler çekmiş onların elinde

LadyAndCat

Seninki Himalayan :D
Kimliği aldığınızda neden kontrol etmediniz? Ben olsam düzeltirdim.