Hamile Kediyle Yolculuk

Okidiy

Kedimin doğumuna 10-15 gün kaldı malum virüs falan derken okuduğum şehirden yaşadığım şehre gitmem gerekiyor ama kedim hamile daha önce yolculuk yaptık ama güvenemiyorum biraz da korkuyorum yolculukta bir sorun çıkar mı kendisi veya bebeklerine zarar gelir mi kestiremiyorum

8 CEVAP

incgny

Hamile kedinin ekstra bir faaliyete girmesi onun icin stres verici olur.bu donemde en guvendigi ve rahat ettigi yerde olmasini saglamaniz gerek girecegi stres dogumunu da etkileyebilir

incgny

Hamile kedinin ekstra bir faaliyete girmesi onun icin stres verici olur.bu donemde en guvendigi ve rahat ettigi yerde olmasini saglamaniz gerek girecegi stres dogumunu da etkileyebilir

Anonymus552223

Kac saatlik yol? Bence etkilenir. Normalde de bir eziyet zaten yolculuk.

Siyammm

Uzunsa götürmeyin . Uçak seyahati olmasa bile yolculuk kediler için strestir. gebe bir kedinin ya da üç ayliktan küçük yavru kedilerin uçak seyahati yapmasi önerilmemektedir.

Siriuslaa

Kedinizle yolculuk yaptınız mı acaba? Araştırma yaparken sorunuzla karşılaştım da benim kedimde yeni çiftleşti yola çıkmaya korkuyorum o yüzden sordum

Aden1805

Merhaba aynı konu hakkında bilgi alabilir miyim yol 12 saat ve çiftleşmesinin üzerinden 1 hafta geçen bir kedi için sakıncalı olur mu acaba?

theyusra

@Aden1805 lütfen 6 aylık kediyi çiftleştirdiğini söyleme bana... bu hangi zihniyet ben anlamıyorum.

irmtnc3

2 britis 1 Scottish 5 er yavrudan 15 sokak çocuğunun kaderi tekrar değişti Emeği geçen herkese tşkler