Artık Yemiyor

zeytinpower

Kedim nerdeyse 4 yaşına girecek yaklaşık 1.5 yıldır ND kuzulu kullanıyordum ama artık yemiyor mamasını hiçbir hastalık belirtisi yok halsiz falan değil sadece iştahsız ama yaş mama yedi severek acaba mamadan mı sıkıldı

7 CEVAP

ZehraBulutt

1,5 yıl aynı mamayı yemiş kedicik, sıkılması çok normal değil mi. Nd'nin çeşitlerini dönüşümlü kullanmanızı tavsiye ederim.

zeytinpower

O zaman balıklı alıyım yada tavuklu çok teşekkür ederim hepinize
@787891 schesir kullanıyorum

sarmanbirkedi

Evet mamadan sıkılmış olabilir. Nd güzel bir marka başka çeşitlerini deneyin derim.

yigitzaraz

Veterinere götürün lütfen 1 ay önce benim kedimde bir anda yememeye başladı bir kaç gün sonra halsizleşti kan tahlili yaptılar bağışıklığı düşük çıktı vitamin takviyesiyle toparladı

sarmanbirkedi

4 yaş yaşlı değil ki. Kediler iyi bakılırsa 16 yaşına kadar yaşar

Gözlemleyin sıkılmış olabilir hangi yaş mamayı kullanıyorsunuz? Tuvalete düzenli eskisi gibi çıkıyor mu?

Tikos

Nd protein orani yuksek mamalardan yasi da cok genc degil belki bobreklerinde proteinden dolayi bir sorun cikmis olabklir bence kan tahlili yaptirin