Gimcat 100Gr Multivitamin

yigitzaraz

Kedim 1 ay önce rahatsızlandı o zamandan beri gimcat multivitamin kullanıyorum o zaman 50tl ye almıştım ama şimdi 80tlden aşağısı yok başka kaliteli macun önerirmisiniz?

5 CEVAP

yigitzaraz

Teşekkür ederim herkese *********dan 68 TL ye aldım

Arada bir ucuzlayabiliyor bence biraz daha bekleyin bütün siteleri kontrol edin indirime girmezse zoovital alabilirsin oda kaliteli multivitaminlerden

anjelik123

Ben 70tl ye almıştım bir iki ay önce 100gr olanı şuanda 80 bazen 65e kadar düşebiliyor

dilanuzun

En iyisi Gimcat markasıdır bana göre. İnternette 40-50 liraya da bulabilirsin 100 gramlık vitamini, ama içeriğini bir araştırınca pişman olursun. Ucuza kaçacağım diye kedinizin sağlığını riske atmayın.

minky

20 gr alsanız?O olmazsa link atayım aşağıya.

https://www.*********.com/gimpet-multi-vitamin-kedi-macunu-100-gr?gclid=Cj0KCQjwpfHzBRCiARIsAHHzyZovmo0MMzwWc8qmgx-cFYUUpTu4nXp9p-NFCYiE4ZrjUxWX1Ixq3_saAlKwEALw_wcB