Kustu

Ceylan_

Kedim 11 aylık şimdiye kadar hiç malt kullanmadık hiç tüy kusmamıştı ama bugün tüy kusmuş hemde baya hangi malt önerirsiniz?

10 CEVAP

Kuzucansu44

Gimcat markasını kullanabilirsiniz

sarmanbirkedi

Beaphar da iyidir gimcat de. Istediğinizii kullanabilirsiniz

BennNisa

"Aldığınız Malt'ların içeriğine mutlaka bakın" sorusunda maltların içeriğinde olabilecek zararlı bir yağ hakkında bilgilendirilme yapılmış. Gimcat'in içeriğine baktığımızda "Bitkisel Yağlar" deyip geçmişler. Bu yüzden ne olur ne olmaz bence hindistan cevizi yağı kullanın. O da sanırım kedinin tüyünü dışkı yoluyla yapmasına yardımcı oluyor.

Ceylan_

Beaphar nasıl bir malt acaba? İçinde şeker olmadığını gördük aynı gimcat gibi

dilanuzun

Gimcat tek geçerim.

@ceylan_ ben şuanda beaphar kullanıyorum 4 aydır falan şuana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadık

Ceylan_

Hindistan cevizi yağı vardı evde ama yer mi acaba? Ve ne kadar sürede bir vermem gerek?

BenNisa

Bu konu hakkında pek bir bilgim yok ama kullanan kişi haftada 3-4 kere veriyordu sanırım. Bir de eğer yemezse yemeğine biraz sürün, belki yer.

Minimesi

Bende geçen hafta veterinerime çim sordum çim yerine malt önerdi ve CLEADY MALT PLUS verdi ilk hafta hergün ver 1hafta dolunca hafta1ver dedi bunu kullanabilirsin

minky

GimCat bilindik güvenilir ve yaygın.Malt Softu ben kullandım zararı yok.Tadını seviyor.HC yağı sevmedi