Kedim Kusuyor Ve Uzak Duruyor

Nzlcnpmk

Merhaba iki gündür kedim normalin dışında aralıklı olarak kusuyor.Ve tüy çıkarmıyor yediği mamayı kusuyor ve mamasız kusunca da sarı yeşil kusuyor.Ayrıca sürekli yanımda duran hayvan tek başına durmaya başladı ve uzak durup sevdirmiyor.Veterinere sordum malt macunu verdi fakat ben yine de başka bir sorun olduğunu hissediyorum.Başına böyle bir şey gelen var mı?

2 CEVAP

Başka bir veterinere gidin gözükene göre başka bir sorun var kan tahlili yapılsın gerekirse veteriner serum versin geçmiş olsun

LadyAndCat

Veterinere götürmeniz lâzım...