Hamile Kediye Mama

minky

Sokakta hamile bi kediM var.1 hafta önce tanıştık.Sevdirmiyor.Mama vermek için aşağı inmiyorum.Farklı yöntemlerim var.Hamile olduğu için besleyici bir mama istiyorum.Burdaki öneriler bütçemi aşıyor.Şimdilik aklımda şuan yediği mamanın kitten'ını vermek.(bonacibo).İçeriği ve vitamin değerleri fiyatna göre bence gayet güzel bir mama.Siparişimi haftaya vereceğim.Aklımdak sepet bonacibo kitten ve oradan bir yaş mama.2.sorumda burdan geliyor.Yavru yaş mama mı alayım yetikim mi?Yavrular balıklı yaş mama yiyebilir mi?(ben yavrulara balıklı ağır diye biliyorum yavru almazsam hangi etli almalıyım.

8 CEVAP

sarmanbirkedi

Az sonra bonacibo kötü diyen ama aslında hiç kullanmayan insanlar dolusacaktir eminim. Birincisi o fiyata evet bonacibo lütfen en iyisidir. İkincisi yavru yaş mama elbette daha besleyicidir ve bu daha iyi bir de kitten zaten tavuklu cesitlilik olsun diye bence

bbeyzvv

evinizde kendi yaş mamanızı yapabilirsiniz daha uygun olur benim kesim yemi doğum yaptı ben ona ondan veriyorum proplan kitten mamanın yüzüne bakmıyor

sarmanbirkedi

Yarım kaldi
Bence tavuklu dışındaki yaş mamalar olur

minky

Bende güveniyorum o mamaha.O zaman ikisinide kitten alıyorum?Yvrulara bu yaş mamayla başlayacağım çünkü

minky

BonaCibo Kitten Tavuklu Kuru Mama ve Bonacibo Kitten Tavuklu yaş mama alacağım.2 çeşitte tavuklu yaş mamayı balıklı yediler şuana kadar kuzulu ya da ciğerli mi alayım kitten mı

bbeyzvv

kitten mamalar daha besleyici kitten mama alın

minky

O zaman yaş mamyıda kuru mamayıda oitten yani tavuklu alıyorum sağılu ynine

elifozdemir

chef s choice yaş mamaya da bakabilirsiniz