Kedim Sürekli Kendini Yalıyor

Dila2003

arkadşalar aslında her hangi bir sorunu biliyorum ama bunu anlamadım kedim kız ama daha küçük sürekli şeyini yerini yalıyor her baktığımda ıslak oluyor acaba neden ??? akıntısı mı oluyor acaba

2 CEVAP

Benim kedimde öyle yapardı hep Islak bulurdum bir sorun yok ve temiz olmak için yapıyor olabilir

Badems

Kediler temizlenmek için kendilerini yalarlar sürekli. Özellikle tuvaletlerini yaptıktan sonra bahsettiğiniz bölgenin temiz olması için yaparlar :)