Yanlış Mama

Yuusuft

Tekir kedim var pro plan yavru kullanıyoruz 8 aylık şuan yanlış mama almışız kısırlaştırılmış kediler için olanından yine markası pro plan yemeye devam etse sağlık açısından bir sorun olurmu

5 CEVAP

@Tikos Protein orani mi dusuktur kisir mamanin?? Ne alaka acaba? Kisir mamanin protein orani normal mamaya gore daha fazladir. Yag orani da daha dusuktur. Yanlis bilgi vermeyelim :)

LadyAndCat

Olmaz verebilirsiniz...

LadyAndCat

Protein değil yağ oranı düşük oluyor

Alaracatlover

Olmaz gibi artık yavaş yavaş yetişkin olacak sonradan eski yavru mamasına dönersiniz. İçinize sinmediyse mamanın som kullanma tarihine bakıp kuru serin bir yere koyun sonra verirsiniz zaten 1 yaşına şurada 4 ay var:)

Tikos

Bir sorun olmaz sadece protein orani falan dusuktur kisir mamasinin