Kedimin Garip Davranışı

izel33

Merhabalar kedim bu gece birden birşeylerden saklanmaya Garip garip etrafa bakmaya başladı. Bu arada da sırtının kamburunu çıkarmış gözlerini kocaman açmış kuyruğu kocaman olmuş bi halde bakıyor etrafa. Yarım saat oldu bu şekilde bazen yatağın altına saklanıp oradan bakıyor sanki evin içinde gezen bişeyi takip ediyor.Sakinleştirmeye çalıştım ama ilgisi hep farklı yerlerdeydi. Açıkçası bizi biraz ürküttü böyle bir durum yaşayan var mı aranızda ?

43 CEVAP

TATA4242

Bir köpeğin tasmasından tutan onun sahibidir.Eğer siz uzaklaştırmaya çalışırsanız,sahibine söylemelisiniz.Sahibi kabul ederse,o köpeği geri çeker ve sizde kurtulursunuz.Yani köpeği uzaklaştıran,sizin sahibine söylemenizdir.

TATA4242

Cinlere değilde yaratılmış tüm canlı cansız herşeye ilgiliyim.Manevi düşman olduğu gibi Manevi dostun,yani meleklerin olduğunuda unutmamak gerekiyor,ayrıca meleklerde insanları eceline kadar korurlar.Yani ecel gelmediği sürece kimse zarar veremez.Ne zaman emir geldi Azrail(a.s)kapıyı çaldı,o zaman melekler çekilir.

Kedidelisi12

İnanç durumunuza göre okuyup üfleyin içiniz rahat etsin

ZehraBulutt

Hayvanların gözünde perde yok denilir, yaşadığınız aşırı korkma durumunu birkaç kez yaşadım, hemen her gece de bakışlarıyla bir şeyler takip ediyorlar. İnsan tedirgin oluyor haliyle, böyle durumlarda felak, nas, ayetelkürsi okuyun.

TATA4242

Annemin okumasıyla kedim kızgınlıkdan çıkmıştı,rahatlamıştı yavrucak.Nasıl maddi ilaçlar var ise manevi ilaçlarda vardır.Ayetel kürsi okumanızı tavsiye ederim.Özellikle sonda Gökleri ve yeri koruyup gözetmek O’na güç gelmez. O, yücedir, büyüktür demeniz bile tesir eder.

TATA4242

Vesvese her ortamda olur,camiide dahi olur.Hatta camiide daha çok olur.Amaç onu ortamdan kovmak değil,kedinizin onun ve her türlü belasından korumak.Onun şerrinden emin olmak yani manevi bir zırh giymek.Bu ise sadece Allah'ın ol demesi ile olur,dualar sadece vesiledir.Sizin yapmanız gereken sahibine sığınmaktır.

izel33

Herkese çok teşekkür ederim cevaplarından ötürü dediğiniz gibi dualara sığınmak en güzeli bol bol dua edeceğimı

Siyammm

Birşeyden korkuyor belliki.
Ben olsam bende tırsarım.
Peygamber efendimiz kedi boş boş bakıyorsa köpek boş yere havlıyorsa, eşek durduk yere anırıyorsa besmele çekin demiş.
İnanç durumunuzu bilmiyorum 3 harfli mevzusu

Kedidelisi12

Evet kötü şeyleride gözlemliyor olabilir ama bildiğim şu ki, kedilerden zaten kokuyorlarmış. Yani kedi sizin için güvence şuan :D

izel33

Okuyorum bildiğim her duayı evimiz namaz kılınan bir ev halbuki... Birde bu şekilde kevin içinde turluyormuş ben uyuyor zannediyordum hiç yanımıza gelmiyor bişey belli etmiyor sonradan fark ettik bir gariplik olduğunu. Ama şuan çok daha normal çok tedirgin olduğu uzun uzun baktığı salonun kapısını kapattık. Korkudan uyuyamam artık bu gece..

ZehraBulutt

@787891 sizin bahsettiğiniz oyun yapma arkadasın bahsettiği durum farklı, korkma ve saklanma. Bir keresinde kedim korkup bağırdı ve kapı kapalı oldugu için de çıkamadı kapıya carptı yavrum, sonra da 10 dk falan koltugun altinda saklandı, annem okudu kediyi hatta :) Başınıza gelmediğine göre sizin ev temiz herhalde :)

TATA4242

Son olarak merak etmeyin ve korkmayın.Siz onlardan daha güçlüsünüz,insan yeryüzünün halifesidir.Bir sahabe bir cin ile güreş ediyormuş,sahabe cini yerden yere çalmış.Sonra sahabe cine dönerek,siz hepiniz bu şekilde misiniz diye sormuş?Cin sahabeye dönerek,vallahi içlerinde en güçlüsü benim demiş.

Siyammm

İzel hanım bence yanık kokusundan evin içinde deli gibi dolanmaz tüylerini kabartıp koşmaz.

Yanıkla pek bir ilgisi yoktur ben baya evde tost falan yaktım kedimin değişik hareketliliği falan olmadı

Siyammm

Arkadaş halkın cinlere ilgisine bak polemiksiz 4. Sf ya geldik . Hayret :)