Fruugo Diye Bir Site Var Ordan Broadline Almış Olan Var Mı?

Suraemir

Ödeme kredi kartı ya da banka kapıda ödeme yok siz alışveriş yaptınız mı?

11 CEVAP

TATA4242

Fruugo yabancı bir site,A.B ülkeleri hariç,gümrük vergisi ekstra olarak size yansıtılıyor,yani aldığınız ürün,ülkemizde satılan ile aynı fiyata geliyor.Ancak yüksek alış sağlarsanız,kâr elde edebilirsiniz.

Suraemir

3 tanesi 200 lira olarak geliyor kargo dahil sanırım ekstra gümrük ne kadar ödeniyordur ki tanesini 100 liraya falan alıyorsundur muhtemelen ve ben küçük ilçede yaşıyorum bulamadım hiçbir yerde

sarmanbirkedi

Bizim burda da yok veteriner küçük bir yerde yaşıyorum ama sitedeki herhangi birinden veterinerinden alıp alıcı ödemeli şekilde size kargolamasini isteyebilirsiniz. Daha hızlı olur ve ucuza gelir bence .

Suraemir

Yazan çıkmıyor ki kimden isteyeyim

sarmanbirkedi

Bilmiyorum bunun için ayrı bir başlık açabilirsiniz. Umarim biri çıkar ama şu an kimsenin dışarı çıkıp da kargolama gibi bir şeyle uğraşacağına sanmıyorum

Suraemir

Bende sanmıyorum ondan dolayı bu siteden alan var mı dedim ya zaten sanırım yok

TATA4242

3 tanesi 200 liraya gelmiyor,gümrük vergisi ve ekstra vergilerle tanesi 110-120 tlye gelir,vergi ücretleri arttıysa daha pahalıya denk gelir.Ayrıca başka ülkeden geldiği için şuan böyle birşey pek mümkün değil.Çoklu almadığınız sürece,kazanç sağlamazsınız.Son olarak bu ürünleri vet.hekimlerden isteyin,hekimlerin önermediği klinik harici satılan ürünleri kullanmayın.Bu ürünlerin muhafazası kolay olmadığından ve mutlaka hekim kontrolünde,teşhis sonrası reçete edilmesi gerektiğinden,sadece hekimlerden ve kliniklerden temin edin.Son olarak ise daha önce kullanmadıysanız ve kedinizin alerji göstermesini istemiyorsanız.Damla kullanımı için tecrübeniz yok ise,yanlış kullanım sonrası,oral yolla alınan bu tarz etken maddeli bir ürün kedinizin ölümüne kadar varabilen,ciddi sonuçlar doğurur.Bu sebeple hekim teşhisi ve gine hekim tarafından uygulanması önem arz eder.

Suraemir

İlk aşısı bu şekilde yapılmış kullanıldı yani burada olmadığı için internete baktım damla Damlatamayan da biraz salak olur sanırım altı üstü ensesine damlatılacak ve daha önce yaptım

TATA4242

O kadar basit değil,siz damla damlatırken kedinizi sabit tutmayı bilmelisiniz,damlayı ense köküne,tüylerin altına yapmalısınız.Kedinizin buraya temas etmemesi için,damla enseye yapılır.Ama kediniz ginede arka ayakları ile o bölgeyi kaşıyabilir ve ayağına geçen kimyasalı yalar.Bu sebeple kuruyana kadar,bu tarz hareketlerine izin vermemek gerekiyor.Sadece hayvan için sağlıksız olan ürünler olmadığından,aynı şekilde insan içinde sağlıksız ürünler.Bu ürünleri kullanırken eldiven kullanmak şart.

Suraemir

Defalarca yaptım diyorum siz veterinere götürün ne kadar çok abartmışsınız :D

TATA4242

Ben veteriner hekime götürün diye yazmadım,büyük işi küçümsediğiniz için yazdım.Ben 3 yıllık üyeyim,daha uzunda olabilir.Bu şekilde bir çok insanın kedisinin hastalandığına veya zor duruma geldiğine şahit oldum.Bunun haricinde görev aldığım yerlerdede,yanlış kullanım ve uygulama sonucu,çok farklı sonuçları,gözlerimle gördüm.