Kedimin Su İçme Sorunu

bengusarioglu

Kedim ben su kabını tutmazsam suyunu içmiyor. Yani yerdeki su kabını kokluyor, suyunun nerede olduğunu biliyor ama içmiyor. Koltukta içmek istediğini düşünerek oraya koyuyorum içmiyor. Masaya koyuyorum içmiyor. Aynı kabı elimle alıp ona doğru tuttuğumda içiyor. Gün içinde sürekli olarak bu tekrarlanıyor. Su pınarı aldım ondan da korktu, alıştırmaya çalıştım hiç su içmedi günlerce. Gün içinde sürekli olarak su içmek için miyavlıyor. Ne yapacağım bilmiyorum artık.

17 CEVAP

GammaLamina

Hekiminizden destek alın en iyisi. Bir de şeyi sorun isterseniz; suya damlatılan kedilerin içmesine yardımcı olan bir şey var mı, önerebilir miymiş.

bengusarioglu

Herkese çok teşekkür ederim :) denemediklerimi deneyeceğim mutlaka:) şu kötü günler geçsin veterinere danışırım tabi :)