Kedim Çok Kötü Öğürüyor?

Nasıl anlatacaımı bilemedim ama kusucakmış gibi oluyor ve öğürüp duruyor biz bu olayı öncedende yaşamıştık mama yüzünden olmuştu yani o zaman mamayı değiştirmiştik ama hala aynı mamayı kullanıyoruz size sormak istedim sizce neden böyle yapıyor?

5 CEVAP

sarmanbirkedi

Tüy kusmaya çalışıyor olabilir

teşekkürler çimeni var evin içinde ama bilmiyorum? @sarmanbirkedi

surpriz

ben de geçen günlerde kedimin battaniyesinde sarımsı yeşilimsi bir leke gördüm hemen 2 ayrı veterinere danışıp görüşlerini aldım. ikisi de sanki birbirleriyle haberleşmiş gibi kediler çok kolay kusabilirler dedi :) tüy kusmaya çalışıyor olabilir ya da Allah korusun küçük bir şey boğazına takılmış olabilir mi. okuduklarıma göre balık kılçıkları gibi şeyler boğazlarına takılabiliyormuş kolaylıkla. bunun gibi bir şey olabilir mi

Katya06

Kediler neden ÖĞÜRÜR yazarsanız cavabını bulabilirsiniz. Malt kullanıyor musunuz?

Malt öneririm arkadaşın dediği gibi tüy kusmaya çalışıyor olabilir gimcat in maltı iş görür