Kedimin Gözü Kızarıyor

Ceydayyavuzz

3 aydir sokaktan edindigim bi kediye bakiyorum. Gecen ayda olmustu bu olay. Sol gozunun kizardigini fark ediyorum. Eskiden muhabbet kusumda da olurdu teramisin surerdim gecerdi ve bende buna dayanaraktan gecen ayda kedimin kizaran gozune teramisin surmustum. Tabii kendisi hemen temizlemeye calisiyor bu ne kadar etkili bilmiyorum ama sabaha gecmisti. Suan yine kizarik. Kendime kullandigim suni goz yasi damlasi falan kullansam veya yine teramisin mi sürsem bilgisi olan var mi? Birde bu neden oluyor acaba?

Not:Kedim haftada 1 en fazla 2 defa 10 dakikada olsa disariyor cikiyor maalesef tutamiyorum ama kendisi cok temizdir gununun yarisini belkide kendini temizleyerek geciriyor.

1 CEVAP

Her kedi temizdir lütfen dışarı çıkarmayın çıktıkça daha da çok alışıyor gözleri için veterinere gitmenizi öneririm