Kedimin Canavarlaşması

kedim eve misafir gelince tuhaflaşıyor , gençler ve yetişkinlerle pek sorunu yok ama yaşlılara ve çocuklara karşı çok saldırganlaşıyor . Özellikle küçük çocuklara karşı hiçbir şey yokken ısırmaya çalışıyor . Bu ileride düzelir mi ne yapmam lazım . şimdiden teşekkürler

4 CEVAP

Ilerde düzelir benim kedimde öyle yapıyordu

MarlaGrey

Bizim kedimiz de çocukları fazla sevmez ileride düzelir merek etmeyin kediler çok küçük çocukları sevmezler :-)

Maviiruhluu

Tanımadıgı insanlara karşı yapması normal olur fakat cocuklar icin birsey diyemeyecegim..