Şaka Gibi Geçmiyor Kabızlık Geçmiyor

Bcanaydn

Nererdeyse 3 hafta oldu gidiyoruz bağırsakları boşaltıyor veteriner eve geliyoruz iki gün sonra gene aynı sindirimi ********** kullanıyoruz dün gene gittik ilaç verdi eğer bunda da düzelmez ise yapıcak bir şey kalmıyor ameliyat dedi ama onuda önermiyorum ne yapıcam bilmiyorum karnı şiş nefes alması düzensiz sürekli

17 CEVAP

Bcanaydn

Ladandcat dediğin çok doğru ama bizimki tavuk yerse ishal oluyor

aslituuran

Bende aynı sorunu yaşadım sonra veterinemiz hint yağı önerdi düzelene kadar her gün 1 çay kaşığı kullanılması gerekiyor.