Soru Değil Size Birşey Anlatmak İstedim

Minimesi

Arkadaşlar arkadaşımın mainecoon kedisi vardı uzun tüylü bakımı zor diye başkasına verdi anlamıyorum nasıl yapabilir her gün yanında uyuyan senle oynayan salonda baş köşede oturan o kediyi nasıl verebilirsin o kedi yeni eve gitcek sonra tanımadı biri tanımadığı yer ve sahibi de orda yok o kedi orda deli gibi korkmuyacak mı ben düşünemiyorum bile kendi kedimi başkasına vermeyi nasıl yapabiliyorsun sen bunu alerjin olsa anlarımda bakımı zor ne alma ozaman kediyi benimde Ankara kedim var ben uzun tüylü diye atıyommu hayır o benim canım ona nasıl kıyabiliyorlar bu konuya çok sinirlendim ondan sizle paylaşmak istedim.

7 CEVAP

Anonymus552223

Sinirlenmekte cok haklisiniz. Boyle vefasizlardan dost olmaz insana. Arkadasliginizi kesseniz yine haklisiniz. Zor zamaninizda yardim bile etmezler boyleleri olmasa da olur yani

Siyammm

Bütün biri daha acil diye konu açtı bakıyım dedim
Kuşu ölmüş yeni . Kedisi tüy döküyo diye vermiş. Şimdi kakadu mu İskender papağanımı alıyım diyor . İnsan aileden birini nasıl verebilir. Kız kardeşimin saçı çok dökülüyordu . Attıkmı hayır .
Kedilerini oyuncak olarak gören insanlar bunlar , canlı değil

Minimesi

Siyamm onuda gördüm bide soruyo sorduktan sonra aşağıya
Cevaplara kedimi verdim dediysem tüy döküyordu ondan yazmış kedi tütüne dayanamayan o kuşların tüyüne nasıl dayansın benim kesimde çok tüydöküyo hatta bazen niyete sürtündüğün de sürtündüğü yer beyaz oluyo tüyden ama problem değil ki tüyleri alan bir yapışkan bişey var ismini bilmiyorum onu alıyon tüy olan yere 10saniye sürüyosun temizleniyor 10saniye temizlemeye üşenip kediyi verenler var.

Minimesi

Bide arkadaşlar kedim geçen gün akşam kalemin üstüne yatmış kalemin değdiği yer siyah olmuş neyle temizleyebilirim banyo yaptırcam ama sudan nefret ediyor kolay bir yolu varmı

Islak bezi suda ıslayıp deneyin

Minimesi

787891 teşekkürler bide çok ürkmez demi ıslak ya

Pek ıslak şeyleri sevmezler ama sıkıntı olmaz