Soru Değil

Pemik

iyi geceler herkese, kendisi 18 yaşında, 2 aylıktı sahiplendiğimizde. paylaşmak istedim, alırım bir maşallahınızı :)

11 CEVAP

LadyAndCat

Gerçekten 18 mi?
E o zaman ha maşallah :) maşallah.
Nice yıllara, yaşlara, sağlıkla...

bihtercik

maşallah.
tüyü kadar sağlıklı bir ömrü olur inşallah.
beslenme konusunda artık bir önerinizi alırız.
nasıl beslendi? formülü nedir?
merak eden tek ben olmayacağım eminim :D

Pemik

biz ne yediysek onu yedi yıllardır, 2 yaşına kadar falan hazır mama ile beslendi ta ki hazır mamaların çok da bir numarası olmadığını farkedene kadar, zeytinyağlı ıspanağa kadar her şeyi yiyebilen bir yarı insana dönüştü :) Tüy kesimi için veterinere götürdüğümüzde her seferinde 'hiç göstermiyor' tepkisi ile karşılaşıyoruz. Organlarında da bir problem yokmuş

LadyAndCat

Hahahah :D
Şimdiden kendi yaşlarıyla kıyaslayan kardeşlerimiz var!
Pemik sanırım adı?
Sırrı yediği zeytinyağlı yemekler çünkü yeşillik ve sebze hayvanların ömrünü gerçekten sağlıkla uzatıyor ben de yaptığım araştırmalar sonucu bunu gördüm...
Kuru mama tüketiyoruz ama sürekli olarakta sebzeli yaş mama yapıp veriyorum. Kedilerin ıspanak yiyeceğini sanmam :)
Köpekler için daha kolay bu sanırım

minky

Köpek benden 1 yaş büyük olamazzz :)

Siyammm

Ooo maşalaah
Bakımını nasıl yaptınız beslenmesi fln . Anlatın bize aydïnlanalım

Anonymus552223

Masallah masallah..

Pemik

yaklaşık 16 yıldır hazır mama almıyoruz, genel kanının aksine hazır mamanın cildi ve ağzı kokuttuğunu düşünüyorum çünkü ekstra bir çabamız olmadığı halde bizim yediklerimizi yiyerek 18 yaşında olmasına rağmen, derisi gayet sağlıklı ve mis gibi köpek kokuyor halen

dobbytekir

asiliiiiiiim ❤

Benden 3 yaş küçük :) Maşallah

Ceydayyavuzz

Kediler ispanaga bayiliyoooorrrr :D LadyandCat denemen lazim. Benimki manyak oluyor ispanak gorunce. Hatta taze fasulyede cok sever. Kereviz ve patates de yer ama fazla severek degil. Sizde deneyin bence kesin yer