Nutri

Kedime nutrinin konservesini aldım 5 adet hepsini farklı çeşit aldım birini açtım koklayıp hemen kaçtı sokak kedilerime gitti :) şimdi ikincisini açtım bunuda azcık yedi yine pek sevmedi yemesi için napmalıyım? Önünden kuru mamasını alıp mı deniyim?

4 CEVAP

Alaracatlover

Bir bilgim yok ne yazıkki

minky

Başka yal mama yiyolar mı?Benimki pek tadını sevmedi bu markanın me-o seviyor kendisi :)

minky

Bence GimCat,Reflex Essential ve me-o(kesinlikle denemenizi öneririm) mamaların dönüşümlü kullanın.sevmediuse yemesin napalım.yedirmek içinde ne yapsanız benimde aklıma nşey gelmedi

Şimdiye kadar çok yaş mama denedim ND,naturea vb.... en son nutrinin yanında birde gimcat almıştım tavuklu ve karidesli onu aşırı sevdi cidden sevinçten ağlıycktım :D onun dışında gourmet,felix,reflex essential seviyor, birde annemin kedisi var Zeus oda her bulduğu şeyi yiyiyor