Acil Yardım Lazım!!!???

shrmnayaz

Rize ye ailemin yanına gitmem gerekiyor. Ancak kediler var. Burda virüs yüzünden bakacak kimse bulamadım. Hayvan otelleri çok para istiyor. Oraya götürsem balkonda kalacaklar uzun bi süre. Oraya gitsem otobüste taşımak için ne gerekiyor? Yardım lazım. Bugün veya yarın gitmem gerekiyor??

14 CEVAP

Katya06

Otobüs seferleri durduruldu sanıyorum..

shrmnayaz

İstanbulda akşam 5 e kadar süre vermişler

Katya06

Karnelerine kuduz aşısının işlenmiş olması gerekiyor. Benim karnemi hiçbir zaman açıp kontrol etmediler ama bu dönemden dolayı belki edebilirler. Taşıma çantası içinde götürebilirsiniz. Balkonunuz umarım kapalıdır :(

Katya06

Geçen hafta bir sorun yaşadık. Köpeğimizi otobüse almak istemediler. Ama birçok yerle görüştük böyle bir uygulama yok virüsten dolayı. Kedilerinizi bagaja vermeyin. Otobüs almaz ise terminalin zabıtasını çağırın size böyle bir yazı geldi mi diye sorun. Belki 1 hafta içinde şartlar değişmiş olabilir

azmaniko

Karneleri varsa onları yanına al. Koy taşıma kabına git sanmıyorum ek bir şey isteyeceklerini. Yalnız bagaj bölümünde taşınmaması gerek diye düşünüyorum havasız ortam vs.olabilir. Yanında taşıyabilirsin, otobüs firmasına sorabilirsin.

Katya06

En azından bir odayı onlara ayırın:(

Anonymus552223

Kac tane kedi var? Bla bla car falan kullansaniz? Otobuslerde coronayi bahane edip bagaja koyabilirler. Bagaja koyduklarinda karneye bakmiyorlar. Diger turlu kuduz sart. Kedi oteli falan olmaz zaten, balkonda da olsa sizin yaninizda olsunlar ne zaman doneceginiz belli degil

shrmnayaz

Orda balkon açık 2. katta burdada bırakacak kimse yok. Orda en fazla balkona geniş bi kafes yapabilirim.

shrmnayaz

Orda sürekli evde olucam zaten ama hayvan bi süre sonra daralır. Evin içindede olmaz annemde astım var. İki arada bi derede kaldım. Burda kalsam kendi evimdeyim çok masradlı oluyor çalışamıyoruz da malum.

Katya06

Bagajda teker sesinden bile etkilenip strese girerse daha farklı şeylerle uğraşırsınız. Strese bağlı mantar vs olabilir. Bagaja aslaa koymayın

sarmanbirkedi

Tüm zamaninı bir balkonda mi geçirecek? Bu bir eziyet olmaz mi sizce de

Anonymus552223

Bagaj boşsa cok sorun olmaz belki ama bagajlar dolu olabilir herkes yukle geri donmeye calisirsa

Anonymus552223

Balkona tel germek de cok kolay. Ama evde de kediden zarar gelmez

Anonymus552223

Siz bilirsiniz ama ne olursa olsun geride birakmayin kedilerinizi