Bu Yaralı Engelli Cana Bir Umut Var Mı :(

Kedidelisi12

Herkese merhaba, sokağımda ön patisi kırık, kemikleri ve eti gözüken, tek partisiyle yaşamaya çalışan bir can var. Ayrıca vücudu lezyonlarla dolu. Hatta geçende onu yakalamak isterken beni ısırdığından bahsetmiştim size.
Bugün kendi oğlumu vete götürmüşken, bu kediden bahsettim. Veteriner o kediyi bildiğini, daha önce birinin getirdiğini söyledi. Durumu komplike, kesinlikle ameliyat olmalı ve maaliyeti 3000 tl dedi. Bu masrafı kaldırmam imkansız. Ben peki nerden ve nasıl destek bulabilirim. Kediyi ve durumu izah eden vet yorum videosunu çekebilirim. İsteyen herkes gelip bizzat da görebilir. Nerden ve nasıl destek alabilirim sizce ?

11 CEVAP

Kedidelisi12

Keşke... düşünsenize o hayvanı o halde görmüş ve tedavisini yapmadan bırakmış...

Kedidelisi12

Dua edin bugün bütün gün o canı arayacağım inşalalh bulur ve eve alabilirim. Sonra direk en uygun ve iyi veti bulup videolar çekicem.

GlsmKrpk

Lütfen zaman kaybetmeyin . Veterinere götürün . Kabul etmeyeni deşifre edin.
Facebook ve instagramda hayvansever grubları vardır . Yardımcı olacaklar çıkar illa ki . Kendi adına bende ufak bir yardım yapabilirim ama video ve veteriner Iban numarası şart. Etrafta hayvansever insanları sömüren bazı şeref yoksunları var bu yüzden güvenilir insanlarda zorluk yaşıyor. Çekeceğiniz video ve veterinerin iletişin no , Iban no bu sorunun üstünden gelebilir

Anonymus552223

3 bin çok demis, sadece masraf parasini alacak baska veterinerlere de sorsaniz

sarmanbirkedi

Keske sadece gerçek hayvanseverler veteriner olsa.

GlsmKrpk

Bir çok hayvansever sitesi var yerinizde olsam üye olup deşifre ederdim. Yaralı kediyi görüp tedavi etmiyorsa o veterinere bi can emanet edilmez zaten. Vakit kaybetmeden başka bir veterinere götürün ne olur

Siyammm

Bence bir şekilde yakalayıp belediye veterinerine götürün. Fiyat daha uygun olur. İnşallah bir çaresi bulunur. Keşke o veterinerde bı zahmet malzeme ,masraf parasına ameliyat etseymiş yazık hayvana. Ölmeden Bı hayvansever veteriner görsem keşke

Kedidelisi12

Belediyenin hele ki şuanda bir hayvanın canına çok ehemmiyet vereceğini sanmıyorum. İşlemini yaparlar mı yapsalar hakkıyla yaparlar mı Allah bilir.

Kedidelisi12

Şimdi bu vet bir kere görmüş muayenesini yapmış . Veteriner ve kedi de aynı sokakta. Ben kediyi bulup tutup başka bir vete götürme durumunda çok zorlanırım. Kedi çok hırçın garibim. Ordan oraya ordan oraya gezdirirken her seferinde stres sorun vs yaşayacak .kaçma çabası verirken iyice patisini de zorlayacaktır. Bilemedim ücret bana da çok geldi ama ... hele bi bulayım onu tutayım

GlsmKrpk

İnşallah bulursunuz miniği .
Haberinizi bekliyor olacağım

Kedidelisi12

Maalesef istanbulda iki gündür aralıksız yoğun yağış var ve haliyle minnoşu bulamıyorum. Muhtemelen yağmur sebebi ile sığındı bir yere hiç yok sokaklarda