Natural Bastet

GlsmKrpk

Natural Bastet çam paleti kullanan var mı ?
Almak istiyorum ama kararsız kaldım .
Kaç hafta gidiyor , topaklanması iyi mi ya da başka çam pelet öneriniz var mı ? ( Tuvaleti elekli değil topaklanan çam pelet arıyorum )

14 CEVAP

Alaracatlover

Suzionlineda var ordan bakabilirsiniz:)

yasminackz

Ben kullanıyorum çok memnunum sadece dağılıyor onuda eşekli paspas alarak önledim sorun kalmadı

minky

Bende kullanıyorum.Dedndiği gibi sadece çok az dağılıyor.Ne kadar gidiyor bilemeyeceğim bir kaba boşalttım birkaç paketi

minky

Bence gidiyordur.Her gün kumunu düEnli temizliyorum.Azalan kadar koymuyorum

ZehraBulutt

Normal tuvalette de topaklanmayan pelet kullanabilirsiniz, ben öyle yapıyorum, büyükçe ve dar aralıklı bir kürekle eliyorum. Temizleme işlemi biraz uzun sürüyor ama bence zor değil. Pelet ucuz olduğu için daha sık değiştebiliyorsunuz kumu, pahalı kum alınca 15 günde atmaya kıyamıyor insan 1 ay kullaniyorsunuz mecbur.

minky

Bizimki eşekli.Oyüzden bişey diyemeyeceğim.Dediğim gibi her gün temizleyip aldığınız kadarkum koyup bi kürejle karıştırsanız sıkıntı olmaz bence

hcerenk

Şu an Suzi ve Müjü ile indirimler var sanırım. Ben de bir denemek isriyorum. Sanırım ben de alacağım. :) Umarım memnun kalırız yorumunuzu bekliyoruz. Siz bu arada naturea mama bulabildiniz mi? Ya da alternatif?

GlsmKrpk

Kampanyayı gördüm yorumların bazıları negatifti yine de alıp deneyeceğim.
İnşallah memnun kalırız .
Naturea mayıs ayına kdr gelmeyecekmiş maalesef.
O aralık yine kusma sorunu yaşadı kırpık özel mamaya geçti. ( Virbac Gastro ) İlk defa bir mamaya deliriyor yavrum. Her hışırtıda mama vereceğim sanıp geliyor yanıma :) Gayet memnunum

yasminackz

Bir ayı götürüyor ben bir paketi döküyorum kum kabına en az 7cm diyorlar ama benim işimi tek paket de görüyor

GlsmKrpk

Suzionline gördüm bende :)
@yasminackz 8lt kaç hafta dayanıyor acaba ?

GlsmKrpk

Tahmini 1 ay gidiyor mu peki ?2 paketi toplam 1 ay giderse sipariş vereceğim hemen :)

minky

*Koyuyorum

GlsmKrpk

Topaklanmayan pelet dağılıp kabın dibine çökmüyor mu ?
Sanırım ona elekli tuvalet şarttı

GlsmKrpk

Herkese teşekkür ederim .
Alıp deneyeceğim memnun kalırsam herkese önereceğim :)