9 Aylık İran Kedim Kısır Olmasına Rağmen Bu Ay Biraz Huyu Değişti Daha Çok İsirmaya Başladı

Mrtkaytan

Bu ay boyunca biraz daha agresif vahşi oldu dışardan gelen kedi seslerininde biraz etkilediğini düşünüyorum? Kısırlastırılmıs kedilerinizde böyle sorun yaşadınız mı bu ay ?

2 CEVAP

Evet kisir kedilerde ara ara boyle etkilenebiliyor benim kedimde boyle davranip ciftlesme pozisyonu alıyordu (dişi) veteriner olabilir zamanla geçer demişti

Mrtkaytan

Çok teşekkür ederim...