Kedi Kumu Düzeni

Kuzucansu44

3 kedimin de kumunu günde 2 kez temizliyorum. 15-20 günde bir de tamamen değiştiriyorum. Kum kaç günde bir değiştirilmeli?

16 CEVAP

Simgeyldrm

Ben kum kabına yaklaşik 2 bucuk litre kum döküyorum her yaptigindada temizliyorum cunku cok kokuyor malesef en fazla 3 gunde hemen doluyor kum kabi zaten ciş yapinca nerdeyse butun kum bitiyor bende kabi yikayip yeni kum koyuyorum yani her hafta 5 litre kedi kumu harciyorum siz nasil 1 ayda bir değiştiriyorsunuz neyi yanlis yapiyorum ben