Kedimin Memesindeki Şişlik

Tikos

Merhaba arkadaslar kedim dün doğum yapti 4 tane saglikli bebisimiz.oldu fakat bu gun kedimin en alttaki memelerine elleyince icinde boyle evucumun yarisi kadar bir top var gibi baya belirgin bir kitle gibi icerisinde. Acaba bebekler son memeleri emmedi de süt mü birikti ne yapmak gerekir hic bilemedim.

8 CEVAP

bbeyzvv

benim kedim de 3 gün önce doğurdu memeleri devamlı şiş kedinin hal ve hareketlerinde sıkıntı yoksa bir şey olduğunu sanmıyorum

Anonymus552223

Emmedikleri icin olabilir ama bunun kaybolmasi lazim bir sure sonra emilmeyen memeye sut gitmiyor diye biliyorum

minky

YouTube'da kedi doğum videolarına bakarsanız Hanif kan vardır oradada

anjelik123

Benim kedimde doğum yaptığında hiç öyle birşey olmamıştı gece gündüz hiç yanından ayrılmadım ama kanda gelmemişti. veterinerinize sorsanız daha iyi bilgi alabilirsiniz

Tikos

Cok tesekkurler o zaman yarin tekrar kontrol edecegim. Bir de su an kedilerin kutusunda kan gordum anneden geliyor ama gecti yani temizledi bu normal midir

minky

Doğum sırasında hafif kan gelmesi normaldir

Tikos

Dogum bitti yani 2 gunlukler bebekler su an ben de biraz once fark ettim kan oldugunu

Tikos

Su an biradaki veterinerler o kadar bilgisiz ki cok uzulerek soyluyorum bunu malesef onlara kalsa direk getirin ameliyat edelim diyorlar artik arayip sormaktan cekinir olduk hic guvenimiz kalmadi