Sahipleneli 5.Gün

Sahiplenmi olduğumuz kedimiz british erkek 1 yaşında
Sürekli uyuyor hiç yanımız gelmiyor hep yanlız kalıp uyuyor o kadar oyuncak aldım bana mısın demiyor sadece uyumak istiyor sürekli bilgilendirmenizi bekliyorum

5 CEVAP

Kedidelisi12

Benim kedim bu hareketi tam 2 hafta yaptı. Hayattaki hiç birşey onun dikkatini çekmiyordu. Ölmeyecek kadar yiyordu. Sadece masa altında duruyordu. Asla bizimle veya oyuncaklarla ilgilenmiyordu. Ve biz ona ONUN GÖZÜNDEN BAKABİLDİK . Ondan beklenti içinde olmadık. Kedi sahiplenir sahiplenmez hemen izlediğiniz videolardaki ilişkiyi arıyorsunuz cidden anlamak çok güç. 5 günde ne kadar güvensin nede kadar sevsin sizi. Lütfen kediyi 1 hafta daha görmezden gelin. Karışmayın. İlgisini hiç bir şeye çekmeye çabalamayın. Çocuğunuz varsa " OYUNCAĞI " yapmayın. Siz dahil herkes kediden uzak ve alakasız olsun. Stressiz kalınca kendi kendine size de hayata da ilgi gösterecek zaten. Ama kalkıp buna zorlarsanız, o istemedikçe üstelerseniz maalesef sizi hiç sevmeyecek bir kediniz olur.

Ben de kedimi yetişkinken sahiplenmiştim. Uzun süre oyun oynamadı. Böyleymiş karakteri dedim. Aylar sonra aramızdaki bağ artık çok kucvetli olduğunda oyun oynamaya başladık. Hala her geçen gün daha oyuncu olduğunu fark ediyorum, neredeyse 2 yıl oldu sahipleneli. Size güvenmesini bekleyin derim sadece

Lorinloris

Kedilerin karakterleri farklıdır ben kendimi şanslı buluyorum çünkü kedim göbeğini sevdiriyor ağzını burnunu her yanını sevebiliyorsun ısırmıyor hiç zorlasam da ısırmıyor oyuncu oluyor ama genelde yatıyor kucağımda durmuyor masa altında yatıyor dün onu yatağıma koydum ve gitmesine izin vermeyerek sevdim neden bilmiyorum ama yattı yanimda ama gece yine gidip halıda yatmış şu an kendisi yatağıma gelip ayağım kafasını koyup uyudu kedim korkaktır biraz geçmişi yüzünden ve nedense yatağımdan da korkuyordu yüksekten de çok korkuyor bir ara dışarı fırladı bir daha da gitmedi apartmanın 2 kat yukarısina çıktı orası son kat oluyor ben de peşinden geldim yakalayamadım son anda aldım iki kat o merdivenlerden onu indirmem gerekti korkudan insan gibi sesler çıkartıyordu son 2 basamakta tırsıyacak kadar oluyor (bunu niye anlattım bilmiyorum :) ) ama kedim gittikce alıştı hayla korkuyor ama yanına gidince eğilip güzel bir ses tonuyla addını söylüyorum sonra gel diyip elimi şıklatıyorum o zaman korkması geçiyor ama gelmiyor da ben onu alıyorum kucağıma sonra gidiyor

Katya06

Yemesi içmesi ve dışkı durumu nasıl?

Linsenpai

Kendi haline bırakın. Alışacaktır zamanla.