8 Günlük Kedim

mercanslmz

Merhabalar ben bugün 8 günlük bı kedi buldum ve laktozsuz süt verdim ama kedi süt tozu almaya durumum yok napmam gerek

23 CEVAP

mercanslmz

Evet onu sahiplendim onun kimsesi yok ve bı bakıma ihtiyacı var

Sıcak su torbası veya Pet şişeye sıcak su doldurup sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz birşeyle sarmayıda unutmayın yakabilir

anjelik123

Kedi sütü almanız daha iyi olur anne sütü gibi yada normal bebekler için kullanılan aptamilde olur bir tanıdığım kullanıyordu. karnını doyurduktan sonra ıslak bi bezle tuvaletini yapmasını sağlayın

mercanslmz

Çok teşekkür ederim çok sağolun

Anonymus552223

Kolay gelsin size.. umarim iyi olur. Annesi olmadigindan emindiniz drgil mi? Bazen yemek bulmaya falan da gidiyorlar.

mercanslmz

Veterinerim çok kucuk olduğu için 3 saate bir beslemen gerektiğini söyledi. Ve 3 saate bir besliyorum ben kalktığımda zaman yeni yeni uyaniyo ben mamayı hazırlarken bağırmaya başlıyor haylaz

Suraemir

Süt tozu almalısın çok pahalı değil ya 25-30 lira belki hem az içecek zaten onu bayağı gidiyor

mercanslmz

Maaşımi almadan iş yerim kapandı o yüzden yoksa alırdım